O nas

Klinika Stillness (wcześniej Osteopatia Piła) to miejsce rozpoznawane na mapie Piły. Tu możesz się zatrzymać, uzyskać pomoc medyczną, oraz zrozumieć swoje ciało i dolegliwości, przez które do Ciebie mówi. Nasza mała klinika została założona przed 10 laty przez terapeutę czaszkowo-krzyżowego Tomasza Zaranka który dzięki pasji i zaangażowaniu zdobył zaufanie wielu pacjentów oraz zbudował reputację z której jesteśmy dumni. Pomaganie Wam to nasza pasja a nawiązane relacje w spotkaniach w głębokiej ciszy terapii są dla nas bezcenne, podobnie jak wasze uśmiechy wychodzących z gabinetu.

Tomasz Zaranek Cst-t Bsc Edo

Założyciel kliniki Stillness (wcześniej Osteopatia Piła). Certyfikowany terapeuta czaszkowo-krzyżowy z wieloletnim doświadczeniem. Jego pasją jest człowiek, eksploracja rytmu czaszkowo-krzyżowego oraz fizyka kwantowa w praktyce. Przyroda jest jego natchnieniem i domem. Promotor terapii czaszkowo-krzyżowej i holistycznej wiedzy medycznej. 

Od 15 lat zajmuje sie terapią manualną. Posiada dyplomy z masażu klasycznego, terapii czaszkowo-krzyżowej, uwolnienia somato-emocjonalnego (SER), manipulacji na stawach, nerwach i trzewiach. 

Połączenie tych terapii umożliwia integralne podejście do sfery psychofizycznej uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta. W 2005r. wyjechał do Nottingham w Anglii by rozpocząć studia na kierunku 

Nauki sportów hippicznych. Po ich ukończeniu kontynuował naukę kolejno w Instytucie Bodywork (Polska), Vluggen Institute (Niemcy), Upledger Institute (Europa), i Barral Institute (Europa).

Adrianna Zaranek Ms

Psycholog i teraputa czaszkowo-krzyżowy. Od ponad 10 lat zajmuję się pracą z człowiekiem w systemie integratywnym.

Członek zespołu kliniki Stillness w Pile.