O nas

Klinika Stillness (wcześniej Osteopatia Piła) wpisała się na mapie Piły, jako miejsce gdzie możesz się zatrzymać, uzyskać pomoc przy różnych dolegliwościach bólowych, oraz zrozumieć swoje ciało i symptomy, przez które do Ciebie mówi. Nasza mała klinika została założona przed 10 laty przez terapeutę czaszkowo-krzyżowego Tomasza Zaranka który dzięki pasji i zaangażowaniu zdobył zaufanie wielu pacjentów oraz zbudował reputację z której jesteśmy dumni. Pomaganie Wam to nasza pasja, a nawiązane relacje w głębokiej ciszy terapii są dla nas bezcenne. podobnie jak wasze uśmiechy wychodzących z gabinetu.

Tomasz Zaranek Cst-t Bsc

Założyciel kliniki Stillness (wcześniej Osteopatia Piła). Certyfikowany terapeuta czaszkowo-krzyżowy (Upledger Institute) z wieloletnim doświadczeniem. Jego pasją jest człowiek, eksploracja rytmu czaszkowo-krzyżowego oraz fizyka kwantowa w praktyce. Jego natchnieniem i odskocznią jest przyroda.

Od 15 lat zajmuje się terapią manualną. Posiada dyplomy z masażu klasycznego, terapii czaszkowo-krzyżowej, uwolnienia somato-emocjonalnego (SER), manipulacji na stawach, nerwach i trzewiach – zdobywane w Instytutach Upledger’a,  Barral’a oraz Bodywork. Połączenie tych terapii umożliwia integralne podejście do sfery psychofizycznej uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta.

Członek International Association of Healthcare Practitioners.

Adrianna Zaranek MBPsS, MSc, BSc (Hons)

Psycholog, terapeuta czaszkowo-krzyżowy (CST) i terapeuta ChTI. Wielką pasją, przygodą, powołaniem jest dla mnie praca z człowiekiem. Praca psychologiczna, psychosomatyczna, praca z ciałem, tkanką.. zapraszam do kontaktu.

Członek International Association of Healthcare Practitioners oraz British Psychological Society.